Yritystilaus tunnistettu

Voit käyttää palvelun kaikkia sisältöjä vapaasti. Jos haluat kommentoida, kirjaudu sisään henkilökohtaisella Mediatunnuksella.

Jasmi Joensuu on valmis taistelemaan ensin paikasta joukkueessa ja sitten tavoitteistaan – "Tilanne on kaikin puolin todella hyvä"

Jasmi Joensuu nousi talviurheilua seuraavien tietoisuuteen viimeistään viime kaudella, kun silloinen ensimmäisen kauden maajoukkuenainen oli Saksan Oberstdorfissa osa MM-pronssia juhlinutta Suomen naisten viestijoukkuetta.

Haluatko lukea koko jutun?

Tilaa digi ja pääset lukemaan kaikki Keskisuomalaisen sisällöt.

Tilaa 6 kk 5,90 €/kk Tilaa 2 kk 15 €/kk

Tilaajana saat enemmän

  • Tilaajana saat monipuolista luettavaa vuoden jokaisena päivänä. Tarkista paikalliset puheenaiheet ja lue kiinnostavimmat juttumme jatkuvasti päivittyvästä KSML.fi-verkkopalvelusta. Tee tilaus ja valitse juuri sinulle sopivin tapa lukea.