Chilen ralli 10. - 12.5.2019

Chilen ralli 10. - 12.5.2019
Sijoitus Kuljettaja Kansallisuus Auto Aika / kärkeä jäljessä
1. Ott Tänak Viro Toyota 3.15.53,8
2. Sebastien Ogier Ranska Citroen 23,1
3. Sebastien Loeb Ranska Hyundai 30,2
4. Elfyn Evans Britannia Ford 1.36,7
5. Teemu Suninen Suomi Ford 3.15,6
6. Esapekka Lappi Suomi Toyota 3.45,4
7. Andreas Mikkelsen Norja Hyundai 4.39,0
8. Kris Meeke Britannia Toyota 7.33,4
9. Kalle Rovanperä Suomi Skoda 7.52,5
10. Mads Östberg Norja Citroen 8.16,1

Uusimmat

Tulokset

Chilen ralli 10. - 12.5.2019

Argentiinan ralli 25.-28.4.2019

Korsikan ralli 28.-31.3.2019

Meksikon ralli 7.-10.3.2019

Ruotsin ralli 14.-17.2.2019

Monte Carlon ralli 24.-27.1.2019

Australian ralli 15-18.11.2018

Katalonian ralli 25.-28.10.2018

Walesin ralli 4.-7.10.2018

Turkin ralli 13.-16.9.2018

KSML.fi:n uutiskirje

Tilaa KSML.fi:n uutiskirje. Saat joka iltapäivä viisi juttua, jotka ainakin kannattaa lukea. Tilaus on maksuton.