Ruotsin ralli 14.-17.2.2019

Ruotsin ralli 14.-17.2.2019
Sijoitus Kuljettaja Kansallisuus Auto Aika / kärkeä perässä
1. Ott Tänak Viro Toyota 2.47.30,0
2. Esapekka Lappi Suomi Citroen 53.7
3. Thierry Neuville Belgia Hyundai 56.7
4. Andreas Mikkelsen Norja Hyundai 1.05,4
5. Elfyn Evans Britannia Ford 1.08,2
6. Kris Meeke Britannia Toyota 1.38,8
7. Sebastien Loeb Ranska Hyundai 1.49,7
8. Pontus Tidemand Ruotsi Ford 3.37,7
9. Ole Christian Veiby Norja Volkswagen 6.34,0
10. Janne Tuohino Suomi Ford 8.21,4

Uusimmat

Tulokset

Chilen ralli 10. - 12.5.2019

Argentiinan ralli 25.-28.4.2019

Korsikan ralli 28.-31.3.2019

Meksikon ralli 7.-10.3.2019

Ruotsin ralli 14.-17.2.2019

Monte Carlon ralli 24.-27.1.2019

Australian ralli 15-18.11.2018

Katalonian ralli 25.-28.10.2018

Walesin ralli 4.-7.10.2018

Turkin ralli 13.-16.9.2018

KSML.fi:n uutiskirje

Tilaa KSML.fi:n uutiskirje. Saat joka iltapäivä viisi juttua, jotka ainakin kannattaa lukea. Tilaus on maksuton.